עיצוב הבית בסטייל, עם בוהו סטייל

עיצוב הבית בסטייל, עם בוהו סטייל

הוא אקלקטי, ייחודי ואי אפשר להתעלם ממנו – בוהו שיק הוא טרנד שמאז פרץ לחיינו לא נעלם. הבוהו שיק מגיע מעולם האופנה, אך זלג גם לתחומים נוספים, כגון עיצוב הבית. כיום, אפשר למצוא אינספור פריטים המאפשרים לעצב את הבית בסגנון בוהו והמאמר הבא ילמד אתכם כיצד לעשות את זה נכון.

המקור של בוהו שיק

כדי להבין מדוע בוהו סטייל כולל את האלמנטים המרכיבים אותו, יש להבין את המקור שלו. הסגנון מיוחס בעיקר לאנשי הבוהמה – כינוי ליוצרים, אמנים ואנשי רוח, החיים אורח חיים ארעי הכולל נדודים רבים ושינויים בשגרה. כתוצאה מכך, התפתח סגנון אופנתי הקשור לאורח חיים ייחודי זה, המבוסס בעיקר על שימוש בחומרים טבעיים ומראה לא עמוס, התואם חללים שבהם שוהים באופן זמני. עם הזמן, בוהו שיק חדר כאמור לעולם האופנה ונהיה נפוץ ולגיטימי מתמיד. הוא כולל בעיקר בגדי נשים, בדרך כלל בדוגמאות, גזרות וטקסטורות המשקפות את המראה הטבעי וחסר המאמץ. עיצוב בוהו שיק לבית, הוא המשך ישיר של תהליכים אלו.

מה כולל בוהו סטייל לבית?

בוהו שיק מודרני בתחום עיצוב הבית, משלב בין המראה הטבעי המאפיין את הסגנון הבוהמייני, לבין העושר והשפע והעיצובי שמציע העידן המודרני בכל הקשר לריהוט, נוי, אחסון וכדומה. הבסיס לקו העיצובי הוא גוונים טבעיים ושקטים, השונים מאוד מסגנונות עיצוב מודרניים אחרים, כגון העיצוב המודרני, הסטייל הנורדי וכדומה. הריהוט והאקססוריז עשויים לעיתים קרובות מחומרי גלם כגון חבלים, ראטן, קש, ועץ ומשלבים גם שימוש בטקסטיל רך ומזמין עם טקסטורה נעימה ודוגמאות מרשימות הנעות על טווח שבין מינימליסטי לצבעוני ורועש.

שלבו בוהו עם הטעם האישי שלכם

כמו בכל תהליך מוצלח של עיצוב הבית, חשוב לשלב בין הטרנד לבין הטעם האישי שלכם וליצור באמצעות שילוב זה, מראה מדויק והרמוני, המבטא את האמירה האישית שלכם לצד אלמנטים המזוהים עם הסגנון. אם אתם מתלבטים לגבי בחירת הפריטים הנכונים, היעזרו באנשי מקצוע כגון מעצבי פנים. מעצבי פנים מכירים היטב את הסגנון של בוהו שיק ויוכלו לסייע לכם לדייק את הבחירות שלכם ואפילו להפנות אתכם לחנויות המוכרות פריטים ברוח הסגנון.

שמרו על איפוק בעיצוב הבית בסגנון בוהו

אחד היתרונות הבולטים של סגנון בוהו, הוא הייחודיות שלו, שבולטת מיד. אולם, יתרון זה יכול להפוך בקלות גם לחסרון ואם תתאמצו למלא את החלל בריהוט ופריטים בסגנון בוהו, זה יורגש מיד. הסוד לעיצוב נכון בסגנון בוהו הוא לשמור על איפוק. אל “תציפו” את החלל, אלא תנו לו נגיעות של סטייל, כדי ליצור את אותה אווירה נינוחה וזורמת, המאפיינת את הסגנון. שלבו בין ריהוט מסיבי לבין פריטי טקסטיל קטנים ובין אלמנטים בעלי נוכחות עוצמתית כגון וילונות וטפטים, לבין אלמנטים דקורטיביים, כלי אוכל וכדומה. סגננו את החלל ובחרו שילובי צבעים אידיאלים.

איפה אפשר לקנות פריטי בוהו?

חנויות לעיצוב הבית נחלקות לשני סוגים. הסוג הראשון אלו הן חנויות המציעות הכול מהכול. היתרון של החנויות הללו, הן שתוכלו למצוא בהן פריטים מגוונים. החיסרון הוא שלעיתים השפע בא על חשבון המבחר ויתכן שיהיו בהם רק כמה פריטי בוהו, שלא יאפשרו לכם לעצב את כל הבית בסגנון בוהו שיק כמו שאתם חולמים. הסוג השני של החנויות מתמחות סגנון עיצוב מסוים ומציעות מגוון רחב של פריטים השייכים לאותו סגנון. כך שאם תתמקדו בחנות או בחנויות עיצוב המתמחות בסגנון בוהו, גדלים הסיכויים שתוכלו למצוא כמה שיותר פריטים לעיצוב הבית.

Livein All rights reserved ©
הקולקציה
0 סל קניות
דילוג לתוכן